背景图-HJ英文

Produktet tona të nxehta

Gama e produkteve të Hero-Tech përfshin ftohës rrotullues me ftohje me ajër dhe ujë, ftohës me vida, chiller glikoli, ftohës lazer, ftohës vaji, ftohës të nxehtë dhe të ftohtë, kontrollues të temperaturës së mykut, kulla ftohëse, etj.

Më shumë
1
2
3
4
5
6

LS-081 Salloni Profesional Tharëse Flokesh Infrared A...

Eksploroni

Tatuazh me lazer Picosecond me shumicë portative në shtëpi...

Eksploroni

LS-H1020 LESCOLTON Drejtues jonik i flokëve Brus...

Eksploroni

Mbrojtja nga dëmtimi i tharëses së flokëve Tharëse flokësh me ce...

Eksploroni

272 Kapak lazer për rritjen e flokëve – FDA Clear...

Eksploroni

Sistemi i rritjes së flokëve me laser, terapi me dritë të kuqe...

Eksploroni

RRETH LESCOLTON

PROFILI I KOMPANISË

Shenzhen Lescolton Electrical Co., Ltd. është një ndërmarrje e re e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin dhe shitjet, duke u fokusuar në R&D dhe prodhimin e produkteve dhe tregtinë ndërkombëtare të eksportit.Ka tre fabrika nën kompaninë, të cilat janë të angazhuara kryesisht në pajisje të kujdesit personal.Gama e prodhimit të produkteve përfshin seritë e pajisjeve për heqjen e qimeve shtëpiake IPL, seritë e rritjes së qimeve me lazer, seritë e salloneve të bukurisë, seritë e kujdesit për tymosje, seritë e kujdesit personal për trupin, etj.

pse na zgjodhet ne

OFRONI ZGJIDHJE TË FORTË Kërkimore dhe Zhvillimore

OFRONI ZGJIDHJE TË FORTË Kërkimore dhe Zhvillimore

10 VJEÇ EKSPERIENCE PRODHUES

10 VJEÇ EKSPERIENCE PRODHUES

INOVACIONI TEKNIK

INOVACIONI TEKNIK

ÇERTIFIKIMI I PLOTË I CILËSISË SË PRODUKTIT

ÇERTIFIKIMI I PLOTË I CILËSISË SË PRODUKTIT

MIRË- MARKA TË NJOHUR NË SHTËPI DHE JASHTË

MIRË- MARKA TË NJOHUR NË SHTËPI DHE JASHTË

INTERGRIMI I PRODHIMIT DHE SHITJES

INTERGRIMI I PRODHIMIT DHE SHITJES

NDËRMARRJE KOMBËTARE E TEKNIKËS SË LARTË

NDËRMARRJE KOMBËTARE E TEKNIKËS SË LARTË

MIRATUAR FDA-II

MIRATUAR FDA-II

SHËRBIM 24/7

SHËRBIM 24/7

Fabrika (1)
Fabrika (4)
Fabrika (5)
certifikatë
certifikatë (1)
certifikatë (3)
certifikatë (2)
certifikatë-2
certifikatë-2
certifikatë-2

Forca jonë

Nderimet dhe certifikatat

Nga teknologjia kryesore e produktit për të krijuar një avantazh të fortë konkurrues, dhe ka marrë FDA, CFDA, 3C, CE, ROHS, FCC dhe certifikata të tjera të autoriteteve vendase dhe ndërkombëtare.

Më shumë

Qendra e Lajmeve

Rreth Lescolton

Rreth Lescolton

 

Më shumë >
Paketimi & Transporti

Paketimi & Transporti

Ju mund të bëni transport detar dhe ajror, për të vogla ne mund të ofrojmë DHL, FEDEX, UPS, TNT, etj.

Më shumë >
Kontrolli i Cilësisë dhe Certifikata

Kontrolli i Cilësisë dhe Certifikata

Shenzhen LESCOLTON Electric Appliance Co., LTD., e themeluar në vitin 2012, është një kompani kërkimi dhe zhvillimi Prodhimi, shitjet në një nga ndërmarrjet e reja të teknologjisë së lartë, duke u fokusuar në res...

Më shumë >
Linja e prodhimit

Linja e prodhimit

Shenzhen Lescolton Electrical Co., Ltd. është një ndërmarrje e re e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin dhe shitjet, duke u fokusuar në R&D dhe prodhimin e produkteve dhe tregtinë ndërkombëtare të eksportit.Aty...

Më shumë >
Rreth lazerit LLLT (Energji e ulët)

Rreth lazerit LLLT (Energji e ulët)

Rreth lazerit LLLT (Energji e ulët) Sipas një sondazhi të Komisionit Kombëtar të Shëndetësisë, më shumë se 250 milionë njerëz në Kinë kanë rënie të flokëve, e cila ...

Më shumë >