rreth_bg

Produktet

LS-T101 Epilator lazer për përdorim shtëpiak Beauty Intense Pulsed Paisje portative për heqjen e qimeve IPL

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

IPL Machine Patent Private Mold Laser Heqja e Qimeve Epilator

详-情_01
11
详-情_02
详-情_03
详-情_04
详-情_05
详-情_06
详-情_07
详-情_09
详-情_10

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pse ne

  1) Shitet mijëra komplete në ditë.

  2) Certifikata: ISO9001 &ISO 14001.

  3) Përvoja: Mbi10 vite OEM & ODM përvojë në të specializuaraShëndet & BukuriShërbimi OEM falas, si paketa ashtu edhe LOGO.
  4) Shërbim i shkëlqyeshëm në para shitjes, në shitje dhe pas shitjes:
  Ne kemi një ekip profesional shitjesh, i cili nuk është vetëm njësuppincë por edhe zgjidhës problemesh, ne gjithmonë u japim klientëve sugjerimet më të realizueshme të marketingut sipas mënyrës së tyre të tregut.

  Si të porosisni

  1) Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi na tregoni cilat artikuj, sasi, ngjyrëe kështu me radhë

  2) Ne do të bëjmë aproformular faturë (PI) që porosia juaj të konfirmohet

  3) Ne do t'i dorëzojmë mallrat sa më shpejt që të marrim pagesën tuaj

  4) Pagesa: Paypal Western Union, T/T, Paypal

  5) Transporti: DHL, TNT, EMS dhe UPS.Do të duhen 3 ~ 7 ditë pune përpara se t'i dërgojmë.

  Koha e dërgimit

  1) Mostra brenda 1-2 ditëve

  2) Shitje me shumicë 3-7 ditë sipas sasive të ndryshme;

  3) OEM 7-10 ditë pas marrjes së konfirmimit të mostrës tuaj

  Shërbimi ynë

  Pas SShërbimi ale:

  1) Garancia:njëviti;

  2) Ne do t'i zëvendësojmë ato të prishura falas në rendin vijues:

  3)Zgjidhni mënyrën më të mirë, të shpejtë, më të lirë të transportit për ju;

  4) Ndjekja e informacionit të paketave derisa të merrni mallrat;

  5) Keni ndonjë pyetje, 24 orë në dispozicion për ju