about_bg

Производи

LS-H1002 Lescolton Производител на женска четка за исправање коса, функција против изгореници

Краток опис:

1, Специјални топли влакна, помагаат во исто време да се исуши, мазна и да се обликува косата.

2, Јонски генератор, без разлетување

3, Лесен ергономски дизајн

4, Со 3 режими на греење

5, Одвојливата влезна решетка помага лесно да се исчисти

6, 360 ° вртлив кабел


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Описи на производи

画板 1
画板 2
画板 3
画板 4
画板 5
c2e99400fccc4ceaf0761e51c170c0a

[НАПРЕДНА ЈОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА] Вистинскиот вграден генератор на негативни јони ослободува 50 проценти повеќе јони за да ја заглави повеќе влагата во вашата коса, правејќи ја вашата коса поздрава, помека, сјајна и податлива.

H1002 (2)
H1002 (3)

[ЕДИНСТВЕНИ ОТВОРИ ЗА ПРОТЕК НА ВОЗДУХ/КЕРАМИЧКИ СЛОВ] Керамичката обвивка помага да се заштити вашата коса од прекумерно обликување и да се одржи здравјето на косата.Уникатен дизајн за проток на воздух за побрзо сушење на косата.

[ПРОТИВ ВАРЕЊЕ ТАФТЕНИ ЈАЗИ] Измешајте најлонска игла и тафтуваните влакна нема да се заплеткуваат и кинат косата.Обезбедува постојана дистрибуција на топлина со зафаќање на косата околу бурето.Ви помага да создадете стил, исполнетост и волумен на коса.

H1002 (4)
H1002 (5)

[3 ПОСТАВКИ ЗА ТОПЛИНА] Четката за топол воздух за убавина има 3 поставки за топлина: висока, ниска, ладна која одговара за сите видови коса.Одговара на висока топлина за густа коса;а слабиот оган е за тенко влакно.Волшебна алатка за да изгледате подобро секој ден: со дополнителни 50% подолги и погусти нано-грејачки заби, оваа четка е совршена за сите типови коса (вклучувајќи го и густиот кадрав тип).

Целосно ладна рачка на допир, лесна и лесна за фаќање, 100% гаранција за безбедност - мала тежина и избегнување на болка во зглобот.Кабелот за напојување може да се ротира за 360¡ã за да се спречи заплеткување на кабелот.Ергономска и компактна рачка.Оваа четка за топол воздух е незаменлив модел за нашите пријателки, а воедно е и првиот избор за машките пријатели да им го подарат на девојките што им се допаѓаат.

H1002 (6)
H1002 (7)

Нашата фабрика

Фабрика (1)
Фабрика (4)
Фабрика (2)
Фабрика (5)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Зошто ние

  1) Продавајте илјадници комплети дневно.

  2) Сертификат: ISO9001 иISO 14001.

  3) Искуство: готово10 години OEM & ODM искуство на специјализираниЗдрава и убавинаБесплатна OEM услуга, и пакет и ЛОГО.
  4) Одлична услуга за пред-продажба, за продажба и после продажба:
  Имаме професионален тим за продажба, кој не е само аsupклешта, но и решавач на проблеми, ние секогаш им даваме на клиентите најизводливите маркетинг предлози според нивниот сопствен пазарен режим.

  Како да нарачате

  1) Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме кажете ни кои предмети, количина, бојаи така натаму

  2) Ќе направиме апroформа фактура (ПИ) за да се потврди вашата нарачка

  3) Ќе ја испорачаме стоката побрзо кога ќе ја добиеме вашата исплата

  4) Плаќање: Paypal Western Union, T/T, Paypal

  5) Испорака: DHL, TNT, EMS и UPS.Ќе бидат потребни 3~7 работни дена пред да ги испратиме.

  Време на испорака

  1) Примерок во рок од 1-2 дена

  2) Трговија на големо 3-7 дена според различни количини;

  3) OEM 7-10 дена по добивањето на потврдата за примерок

  Нашата услуга

  По Sale услуга:

  1) Гаранција:еденгодина;

  2) Скршените ќе ги замениме бесплатно по следниот редослед:

  3) Изберете го најдобриот, брз, најевтин начин за испорака за вас;

  4) Следење на информациите за пакетите додека не ја примите стоката;

  5) Имајте какви било прашања, 24 часа достапни за вас